Novinky

Lucie Volková začala s keramikou právě v našem keramickém studiu na Barrandově.

Úspěch  studentů v soutěži „hvězda 3d reklamy 2011“

Mezi přihlašovateli do kategorie Reklamní předmět 3. milénia, která je věnována dosud nerealizovaným návrhům reklamních předmětů, dominovala Lucie Volková z Fakulty umění a designu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně. Její práce Ergonomický otvírák pivních lahví a Happy bowl získaly první a druhé místo.

Do  soutěže  Reklamní předmět 3. milénia, se přihlašují dosud nerealizované návrhy reklamních předmětů. I letos se v ní sešlo 24 zajímavých prací, jejichž autory jsou především studenti ze škol zaměřených na výuku designu a grafiky. Nominaci na některou z cen získalo 9 autorů. Studenti ateliéru Design keramiky FUD UJEP získali 7 nominací.

1. místo získala Lucie Volková (2. r.) – Ergonomický otvírák pivních lahví

Otvírák ve tvaru oblázku padne do oka i do ruky. Ze tří variant si vybere levá i pravá ruka pro sebe ten nejvhodnější. Otvíráky jsou vhodným firemním dárkem pro pivovary nebo těžařské závody (kámen), ale i pro jednotlivce. Otvírák zaujme svojí funkčností, ale i jako netradiční dekorativní předmět.

2. místo taktéž Lucie Volková (2. r.) – Happy Bowl

Mísa na pružině vás určitě rozesměje v každé situaci. Lze použít na oříšky, svorky či klíče. Důležitým detailem na míse je závit umožňující pohodlné, jednoduché nasazení pružiny. Pro případné přetížení misky a zabránění jejímu poškození při dotyku s podložkou je její spodní část opatřena tlumícím dorazem.Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: